Logo
4 Серпня 2020, 14:16

Карантин літа не відміняє: чи безпечно відпочивати на франківських пляжах

Пандемія коронавірусу внесла свої корективи в звичне життя майже усього світу. Зважаючи на карантинні обмеження, цього року полетіти на відпочинок закордон не так просто.

Але ж як за таких умов не втратити дарма днів купального сезону і таки опинитися на пляжі?

Журналіст Типового Франківська поцікавився наскільки відпочинкові зони міста готові приймати франківців.

З настанням теплих сонячних днів більшість мешканців намагається провести свій відпочинок поблизу води на річках, озерах, ставках та інших водоймах.

Такий відпочинок має ряд переваг. Найпопулярнішими напрямами у літній сезон в місті залишаються річки Бистриця Надвірнянська і Бистриця Солотвинська, ну і звісно всім відоме і улюблене міське озеро.

Нагадаємо, 15-го травня комісія з надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про заборону купання в озері.

Проте, це не заважає франківцям відпочивати в улюбленому місці. Тим більше, що на березі облаштували лежаки, спортивні та дитячі майданчики, роздягальні, відкритий душ і головне - це все близько і доступно щодня.

Як повідомив начальник міського управління з надзвичайних ситуацій Ігор Влізло, з початку сезону  розпочали проведення лабораторних досліджень якості води з місцевих водойм і запевнив, що ніяких загроз для здоров'я відпочиваючих немає.

"Після червневої негоди рівень води у річках повернувся до попередніх норм. Дощ не робить небезпеки. Комунальні служби міста слідкують за чистотою і тримають питання безпечності на контролі. Окрім того, санепідемстанція щомісяця робить проби води та на сьогоднішній день вона відповідає санітарним нормам", - запевнив він.

Зрештою, сьогоднішні обмеження не завада для відпочинку. Проте не слід забувати про основні правила безпеки, яких необхідно дотримуватись на воді, адже знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.