Logo
13 Березня 2020, 18:50
Теги: ДМС, кордон

Карантин на кордоні: Державна митна служба України повідомила, як працюватимуть пропуски

Максим Нефьодоров, голова Дежавної митної служби України, розповів, що пункти пропуску, через які проходять найбільші потоки товарів, працюватимуть й надалі.

На своїй сторінці в Фейсбук, він повідомив, що Держмитслужба радить перевізникам обирати для перетину кордону ті пункти пропуску, які є основними пунктами сполучення України з іншими державами, пише Типовий Франківськ.

"Звертаємо увагу транспортних операторів на те, що пункти пропуску можуть закриватися не лише українською стороною. Інші держави також можуть припинити рух через певні ділянки кордону. Тому доцільно відслідковувати заходи, які вживають інші країни у запобіганні поширенні інфекції. Це допоможе виключити ситуації, коли вантаж успішно перетнув кордон України, але не зміг пройти митний контроль сусідньої країни, опинившись на нейтральній смузі на невизначений час. Зі свого боку, ми оперативно інформуватимемо про відповідні рішення, ухвалені країнами-сусідами"

Наразі, усі пропуски працюють у штатному режимі.

Перевізникам вантажів, які вже перебувають у дорозі, радять уважно відстежувати ситуацію на пунктах пропуску і завідома прямувати на головні ПП в межах однієї митниці.