Logo
12 Грудня 2022, 19:35

Карпатський регіональний офіс ДП «Ліси України» перенесли з Івано-Франківська до Ужгорода і призначили нового керівника

Сьогодні в Україні відбувається реформування лісової галузі.

158 державних лісогосподарських підприємств об’єднують в єдине державне спеціалізоване підприємство «Ліси України». Замість 24 управлінь буде утворено 9 регіональних офісів лісового та мисливського господарства. Відповідно обласні управління лісогосподарства, які діяли до цього, втрачають свої повноваження і будуть ліквідовані.

Днями керівником «Карпатського лісового офісу», який об’єднує івано-франківські, львівські та закарпатські лісництва призначили Володимира Бадзяна, пише портал Відкритий Ліс.

Центр «Карпатського лісового офісу» з Івано-Франківська перенесли до Ужгорода. Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Іншим претендентом на посаду був поки ще чинний керівник Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Сергій Кокоць. Цікаво, що його кандидатуру відкинули після цілого ряду скандалів, які постійно супроводжують посадовця.

Нагадаємо, що Сергій Кокоць погоджував спробу Калуського лісгоспу передати спецтехніку приватній фірмі з Львівщини, виділення лісових земельних ділянок, їздив на орендованому люксовому автомобілі, фігурував у кримінальному провадженні та і призначений на посаду був, зайнявши друге місце на конкурсі.