Logo
4 Лютого 2015, 21:17

Керівники Івано-Франківської міліції проінформували журналістів про підсумки минулорічної діяльності (ФОТО)

На прес-конференції члени колегії УМВС України в Івано-Франківській області розповіли представникам засобів масової інформації як про здобуті позитивні тенденції в криміногенній ситуації краю, так і проблемні напрями в роботі правоохоронців краю.

міліція1

Начальник обласного управління внутрішніх справ Микола Семенишин передусім зазначив, що для міліції Прикарпаття минулий рік, як і для всієї держави, був не простим, утім правоохоронці гідно витримали виклики сьогодення. Зокрема, через зону проведення антитерористичної операції пройшли майже 600 працівників міліції області. Разом з тим рівень злочинності на території області упродовж минулого року залишався найнижчим у державі, а УМВС в Івано-Франківській області з поміж інших територіальних підрозділів внутрішніх справ України у 2014 році зайняло друге місце в рейтингу по підгрупі.

Повідомляє СЗГ УМВС Українив Івано-Франківській області.

Як зазначив Микола Семенишин, характерними ознаками стану криміногенної ситуації на Івано-Франківщині торік стало зменшення кількості кримінальних правопорушень, зокрема, особливо тяжких, розбоїв, зґвалтувань, крадіжок з квартир, хуліганств, не допущено росту навмисних вбивств. Водночас фіксується зростання кількості майнових посягань. Міліція аналізує причини та напрацьовує заходи щодо протидії цьому явищу.

Правоохоронці прозвітували також про пріоритетні напрями діяльності, зокрема, у сфері захисту економіки, протидії незаконному обігу наркотиків та зброї, охорони громадського порядку в населених пунктах Прикарпаття. Микола Семенишин закцентував увагу журналістів на тому, що міліція готова до конструктивної взаємодії з громадськістю області у забезпеченні правопорядку в регіоні. Він також нагадав, що для звернень громадян в УМВС в цілодобовому режимі діє «Телефон довіри» за номером (0342) 50-85-07.

Очільник обласного управління міліції та його заступники відповіли на низку запитань журналістів, зокрема, щодо роботи слідчого управління, кадрового забезпечення органів внутрішніх справ, ймовірного впливу на криміногенну обстановку в регіоні міграційних процесів та інше.

міліція2

міліція3jpg

міліція4