Logo
11 Листопада 2022, 16:11

Херсон повертається під контроль України, в місто заходять частини ЗСУ - розвідка

Головне управління розвідки Міноборони України підтвердило, що українські військові заходять в окупований з початку березня Херсон. 

Там зазначили, що після відступу основного угруповання військ армії РФ з українського Херсона, російське командування кинуло солдатів напризволяще, закликавши намагатися втекти самостійно, переодягнувшись у цивільний одяг.

У ГУР МО звернулися до росіян і наголосили, що втекти їм не вдасться. Покинутих російських військових закликали здатися в полон.

"Херсон повертається під контроль України, в місто заходять частини ЗСУ. Шляхи відступу російських окупантів – під вогневим контролем української армії. Будь-які спроби протидіяти Збройним силам України будуть припинені. Кожен російський військовослужбовець, який чинитиме опір, буде знищений. У вас є єдиний шанс уникнути загибелі – негайно здатися в полон", – йдеться в повідомленні ГУР МО.

Військові наголосили, що в разі добровільної здачі в полон Україна гарантує росіянам збереження життя і безпеку, дотримання Женевської конвенції, харчування, медичну допомогу і можливість обміну.

 

 

 

Фото з відкритих джерел