Logo

Хроніки війни за вчорашній 22 день війни

22 днi вiйни - це 90% знищеної інфраструктури Маріуполя та повністю знищена Волноваха.

Це близько 1000 ракет по мирному населенню мирної краïни. Це 108 дитячих життів!

При цьому - 71% російського населення підтримують війну. Лиш відчуйте цю цифру! По суті, цілий російський народ підтримує вбивство. Кров наших дітей на руках не лише путіна, вона на руках продавчині у супермаркеті Тули, студента з Москви, майстра з Уралу. росія, ти-вбивця! I тобі не буде прощення!

А ми переможемо! Кожного загарбника. Ми врятуємо рідну землю та своїх дітей, відбудуємо країну та заживемо в мирi!

  - Ранок розпочався найпрекраснішою новиною. Бомбосховище у маріупольському Драмтеатрі витримало. Завали почали розбирати, люди виходять живі!

  - Але росія та путін вже розбомбили 80-90% міста Маріуполь. Немає жодної будівлі без пошкоджень. Маріуполь-це Україна! Ми будемо до останнього боротися за рідне місто і всім світом його відбудувати. А вороги заплатять за свої злочини!

  - Вночі, попри блокпости і коменданську годину, 11-річний хлопчик Максим втік з дому і прийшов записатися в добровольці. Дитина вирішила захищати Україну.

  - Через атаку ворогів у Харкові загорівся один з найбільших європейських ринків- "Барабашво". Вороги розуміли, куди цілились. 

  - Литва, Латвія та Естонія підтримали закриття неба над Україною. Інші країни, долучіться до балтійських країн! Ми потребуємо вашої допомоги, щоб захистити власних дітей!

  - Троє чоловіків на Херсонщині розбили пів колони російських окупантів. Москалі, ви ще досі не зрозуміли, що залізли на землю непереможних людей?

"путін-це кривавий диктатор, справжній головоріз який веде аморальну війну проти народу України"

 Джо Байден, президент

Сполучених Штатів Америки