Logo
12 Квітня 2021, 13:36

Художник про руйнацію історичної пам'ятки готелю "Дністер": Культурна громада не хоче жити із цим

Сьогодні, 12 квітня розпочалася позачергова сесія Івано-Франківської міської ради восьмого демократичного скликання.

На сесії підняли скандальне питання щодо будівельних робіт, які ведуться на історичній пам’ятці у центрі міста – в колишньому готелі "Дністер", пише Типовий Франківськ.

"Маємо ганьбу. Ми маємо думати про завтрашній день. Повинні змусити пана гольтельєра Мирослава Бойка вирішити питання яке хвилює всіх. Фасад зруйнований, це ганьба. Питання є для того, хто це дозволив зробити. Культурна громада не хоче жити із цим. Найважливіше питання повернення оригінального вигляду. Ми не проти, щоб Бойко "напічкав" туди нанотехнології, але ми хочемо щоб пам'ятка відповідала дійсності", - зазначає представник ГО «Кам’яниця Австрія», художник Андрій Єфіменко.

Депутатка від фракції "Європейська Солідарність" Мар'яна Вершиніна зазначає, конфліктне питання триває не перший день.

"Ми як депутати міськради повинні підтримати громаду і допомогти. Є розуміння, що це є бізнес-середовище. До діологу потрібно закликати всіх учасників. Де обговорять питання обгородженої парковки і приватної власності помешкань. Я переконалась, що ми не повинні тікати від проблеми, а навпаки домогти виборцям вирішити ті питання, які їх торбують. Чітко повинні бути виставлені дедлайни, коли і що має бути зроблено. Це стосується і скління колонади і парковки", - каже Мар'яна Вершиніна.

Натомість міський голова Руслан Марцінків зазначив, що він вчергове звертається до готельєра Мирослава Бойка розісклити колонади і варто шукати компроміс.