Logo
8 Вересня 2020, 18:07

Кіберспорт офіційно визнали видом спорту в Україні

На засіданні Комісії з визнання виду спорту в Україні ухвалили рішення про залучення кіберспорту як офіційних видів спорту.

Про це повідомив заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков, пише Українська правда.

"Для нашої країни це історичний момент, адже кіберспорт – це вже давно не просто "стрілялки", а фундаментальний елемент сучасної цифрової культури. Ним захоплюються близько 600 мільйонів людей, серед яких і мільйони українців. До того ж в Україні висока культура кіберспорту та сильні гравці. Наші команди регулярно перемагають на різноманітних турнірах по всьому світу. Ця індустрія вже давно перетворилась в справжній бізнес, який приносить багато користі та можливостей як локального, так і світового масштабу", - зауважив Борняков.

Він сподівається, що кіберспорт в Україні став не тільки офіційним видом спорту, а й частиною економіки нашої країни:

"Адже проведення змагань, розвиток інфраструктури та розробка ігор може значно поповнювати бюджет країни та відкриватиме нові можливості та перспективи!", - каже Олександр Борняков.

Довідково: Кіберспорт - це змагання з відеоігор. Вони можуть відбуватися як на персональному комп'ютері, так і на телефонах або гральних консолях.

Українські команди та гравці мають гарні досягнення у світовому кіберспорті. Наприклад, організація Natus Vincere завдяки своїм кіберспортивним досягненням потрапила до Книги рекордів Гіннеса.