Logo
2 Квітня 2021, 14:17

Коли кожна хвилина важлива: поліцейські надали домедичну допомогу калушанину

На Калущині чоловіку раптово стало погано, поліцейські оперативно прибули, надали домедичну допомогу і викликали лікарів. 

Подія сталася 1 квітня на одній із вулиць Калуша, інформують у поліції області.

Заявниця зателефонувала на лінію «102» і повідомила, що невідомий чоловік пошкодив їй огорожу. Додала, що його поведінка не відповідає адекватній, а на будь-які звернення не реагує.

Правоохоронці негайно виїхали на місце події. По ознаках зрозуміли, що у чоловіка погіршилося самопочуття. У той момент у нього задзвонив телефон – це була дружина. Остання пояснила, що у чоловіка міг статися приступ, бо хворіє на цукровий діабет.

Тож поліцейські, не зволікаючи жодної хвилини, викликали «швидку» і взялися надавати потерпілому першу домедичну допомогу.

В подальшому правоохоронці спільно з лікарями занесли чоловіка до карети швидкої медичної допомоги та супроводили спецавтівку до медзакладу. Наразі життю та здоров’ю чоловіка нічого не загрожує.

Калуські патрульні кажуть, що їм доводилося не раз стикатися із подібними ситуаціями під час служби, тому у таких випадках слід не зволікати, адже йдеться про людське життя.