Logo
27 Липня 2020, 19:31

Колишній посадовець з Франківщини став керівником столичної прокуратури

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова представила колективу прокуратури міста Києва нового керівника Олега Кіпера, який раніше обіймав посаду заступника столичного прокурора, повідомила у понеділок пресслужба ОГП.

«Завдань багато, але сподіваюсь, що колектив столичної прокуратури, працюючи єдиною командою, забезпечить їх ефективне виконання, а результати відповідатимуть запиту суспільства», – заявила Венедіктова на представленні.

Повідомляється, що сам Кіпер запевнив, що докладе «максимум зусиль для ефективного виконання поставлених завдань, інформує Радіо Свобода.

Олег Кіпер почав роботу в органах прокуратури у 2001 році. Спочатку працював на Одещині.

В Івано-Франківській області обіймав посаду начальника управління нагляду за дотриманням законів, органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, зізнання та досудове слідство прокуратури Івано-Франківської області.

Останні роки працював  у Києві. Був заступником начальника Головного слідчого управління ГПУ часів Віктора Януковича.

У 2014 році Кіпер потрапив до переліку осіб, яким заборонено обіймати державні посади, відповідно до закону «Про очищення влади». Торік Кіпер через суд домігся рішення, що його люстрація була безпідставною.

9 червня цього року був призначений на посаду заступника прокурора Києва.