Logo

Коломиянин зумів вибороти дві нагороди на чемпіонату Європи з паверліфтингу

Тріумфом збірної України завершився чемпіонат Європи з пауерліфтингу у чеському місті Плзень. Коломиянин Віктор Голіней виборов ще одну нагороду чемпіонату Європи з паверліфтингу.

Про здобутки українців повідомляє Національна Федерація Пауерліфтингу України IPF.

Раніше, Віктор виборов “золото” на чемпіонаті Європи з паверліфтингу, коли у запеклій боротьбі обійшов спортсмена з Чехії на 2,5 кг та зібрав у сумі триборства 872,5 кг.

У найважчій ваговій категорії, понад 120 кг, у боротьбі за золото Чемпіонату Європи зійшлись чемпіони світу серед юніорів Андрій Шевченко з Краматорська та представник Коломиї Віктор Голіней.

"450 кг у присіданні в активі Андрія проти 425 у Віктора, та малі золота та срібна медалі у цій вправі. У жимі лідером теж був Андрій, 340 проти 325 кг відповідно, і знову медалі такого ж ґатунку, — йдеться у повідомленні. — А виконавши чітко всі три спроби тяги: 330, 340 та 345 кг, Шевченко стає чемпіоном Європи з особистим рекордом 1135 кг. Голіней підкоривши у тязі 355 кг посідає друге місце у тязі та піднімається на другу сходинку п‘єдесталу пошани чемпіонату Європи з сумою триборства 1105 кг".

Тренери срібного призера: В.П. Грицко, А.В. Литвин. Тренери чемпіона: О.М. Бичков, А.Ю. Бичкова.

 

Фото з допису Національної Федерації Пауерліфтингу України IPF у Фейсбуці.