Logo
8 Листопада 2021, 11:05

Коломиянка Інна Оробець виборола призове місце на чемпіонаті світу

З 23 по 31 жовтня у місті Вільнюс, Литва, відбувся чемпіонат світу з жиму лежачи, серед всіх вікових груп, де були менші, юніори, дорослі та ветерани.

Україну представляла Інна Оробець із Коломиї, яка є заслуженим майстром спорту України, тренером, а ще працівником фізичної культури. Вона виступила на чемпіонаті України та зайняла перше місце, після чого на чемпіонаті світу у Литві здобула третє місце серед жінок у ваговій категорії понад 84 кілограми,  з  результатом  120 кілограм  жиму лежачи. 

Ці змагання мали відбутися ще навесні, але у зв’язку з пандемією їх перенесли.

Команда формувалася через відбір, як молодших вікових груп, так і старших. У кожних вагових категоріях за правилами, мають брати участь два спортсмени від держави. 

За результатами кожен спортсмен отримав медаль за призове місце, а пам’ятний значок отримали ті, які взяли участь у чемпіонаті світу з пауерліфтингу. 

Спортсменка розповідає: «Це є найпрестижніші  змагання у світі.  Тривалий час до самих змагань, ми тренувалися в спортивному клубі «Локомотив» у місті Коломия. Тут досить хороші умови, щоб набиратися сили та витривалості. Окрім спортивної федерації в підготовці до змагань, дуже  допоміг Голова політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Платформа Громад» Гончарук Олег Романович.  До нього я  звернулася за фінансовою допомогою і він не відмовив, тому дуже вдячна партії «Платформа громад» за таку можливість. До речі, на минулих виборах я також балатувалася до обласної ради від цієї партії! На чемпіонаті намагалася зробити все, щоб завоювати нагороду».

Тренером Інни є її чоловік, Оробець Василь Дмитрович - заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту, майстер спорту міжнародного класу, який протягом багатьох років готує  її до змагань.

Наступного року змагання відбудуться у травні в Казахстані. Відповідно перед ними, має відбутися чемпіонат України, щоб відібрати склад збірної команди. Він має проходити в березні, але ще не відомо де саме.