Logo
13 Січня 2021, 17:45

Коломийський суд оштрафував жінку за підроблене водійське посвідчення

Коломийський міськрайонний суд розглянув кримінальне провадження про обвинувачення жительки міста Коломиї.

Жінці інкримінували ч.5 ст. 27 - ч. 1 ст. 358, ч.4 ст. 358 Кримінального кодексу України, пише пресслужба Коломийського міськрайонного суду.

Мова іде про Підроблення посвідчення або іншого офіційного документа, який видається чи посвідчується підприємством, установою, організацією, громадянином-підприємцем, нотаріусом, державним реєстратором, суб’єктом державної реєстрації прав, особою, яка уповноважена на виконання функцій держави щодо реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, державним виконавцем, приватним виконавцем, аудитором чи іншою особою, яка має право видавати чи посвідчувати такі документи, і який надає права або звільняє від обов'язків, з метою використання його підроблювачем чи іншою особою або збут такого документа, а також виготовлення підроблених печаток, штампів чи бланків підприємств, установ чи організацій незалежно від форми власності, інших офіційних печаток, штампів чи бланків з тією самою метою або їх збут та використання завідомо підробленого документа.

Під час судового розгляду встановлено, що обвинувачена вчинила пособництво при підробленні посвідчення водія на право керування транспортними засобами, після чого пред’явила адміністратору територіального сервісного центру №2643 завідомо підроблене посвідчення водія з метою отримання нового посвідчення.

Вироком суду її визнано винною та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 1 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 (сімнадцять тисяч) гривень та стягнуто на користь держави 1 961 (одну тисячу дев’ятсот шістдесят одну) гривню 40 копійок витрат за проведення судової технічної експертизи.