Logo
17 Листопада 2021, 11:38

Представники від політичної партії "Платформа Громад" активно підтримують місцевих авторів та їхні проєкти

За ініціативи депутата обласної ради,  голови обласної організації політичної партії  «Платформа Громад», голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій Назарія Іваніва часткове фінансування на видавництво книжок отримали місцеві автори.

Калуський муніципальний народний театр «Легенда» представив калушанам чотири документальні постановки, присвячені бійцям АТО/ООС Калущини.

Режисером-постановником є Леся Піцик, а співорганізатором цього проєкту – депутат Калуської міської ради від політичної партії  "Платформа Громад" Олександр Соколовський.

Перша постановка мала назву «Монологи війни», друга – «Незламні», третя – «Відчайдушні люди», а четверту назвали «Справжні».

«Саме на прем’єрі останньої ми побували 17 жовтня цього року. Тоді ж від режисерки Лесі Піцик дізналися про її плани – на основі вже презентованих постановок видати книжку, де б увійшли всі розказані й показані історії жителів Калущини –  бійців, волонтерів, медиків, військових капеланів, які пройшли війну на сході України», - розповіла на своїй сторінці у фейсбук депутатка калуської міської ради від політичної партії "Платформи Громад" Оксана Савчук.

Назарій Іванів вважає, що ця ідея має бути втілена в життя, тож пообіцяв пані Лесі посприяти у виділенні коштів на друк такого важливого і цінного видання. І вже на 10-ій сесії Івано-Франківської обласної ради спрямував частину коштів на друк книжки.

Варто зазначити, що за часткового фінансування з обласного бюджету та за сприяння депутатів фракції політичної партії «Платформа Громад» в Івано-Франківській обласній раді вийшла книжка Василя Олійника «Іду селом, в його віконця стукаю. Село Сівка-Калуська: сторінки історії».

На думку депутатів розвиток книговидання заслуговує особливої уваги, адже відіграє важливу роль у формуванні культури, духовності та водночас є свідченням національно-культурного відродження українського народу.

 

Головне фото з відкритих джерел