Logo
17 Листопада 2023, 10:12

Контрнаступ ЗСУ біля Роботиного: в ISW розповіли, де просунулися українські воїни

Збройні сили України просунулися біля Роботиного Запорізької області. 

Про це повідомили аналітики Інституту вивчення війни (ISW), передає Типовий Франківськ.

"Українські війська продовжили наступальні операції в західній Запорізькій області 16 листопада і підтвердили територіальні здобутки в районі Роботиного 15 листопада", — йдеться у повідомленні.

15 листопада російський військкор опублікував відео з геолокацією, яке свідчить про те, що російські військові завдають удари по позиціях Сил оборони на заході від Роботиного, що свідчить про незначне просування ЗСУ. Натомість російські джерела стверджували, що українські військові нібито безуспішно намагалися просунутися біля Копанів, Рівного, Новопрокопівки, Вербового та в напрямку Новофедорівки.

Аналітики зазначили, що 16 листопада російські військові почали штурмувати українські позиції біля Роботиного, проте не підтвердили територіальні здобутки. 

За даними Генштабу ЗСУ, Сили оборони відбили атаки ворога біля Роботиного та на захід від Вербового. Машовець вважає, що частина російського 247-го гвардійського полку могла втратити контроль над висотами на північний захід від Вербового, в результаті це ускладнює оборону окупантів північно-західної околиці населеного пункту.

 

 

 

Фото з відкритих джерел