Logo
6 Квітня 2021, 16:07

Котеджне містечко «City Villa Club»: втілює мрії та пропонує кардинально новий стиль життя

«ND Group Development»  представляє неповторну європейську концепцію котеджних будинків з продуманим архітектурним рішенням для затишного та комфортного життя.

Котеджне містечко преміумкласу «City Villa Club» знаходиться в селі Вовчинець - тихому місці, в оточенні зеленого масиву поряд з річкою та елітним приватним сектором.

Площа земельної ділянки 2,8 га. Комплекс охоплює 86 котеджів з різноманітними плануваннями, індивідуальним подвір’ям, власним гаражем в будинку, приватною терасою на останньому поверсі з чудовими краєвидами.

У проєкті забудови передбачені житлові будинки двох типів: дуплекси та таунхауси. Площі житлових будинків від 123.10 м2 до 175,70 м2. Прибудинкові земельні ділянки від 1,5 до 4 соток.

«City Villa Club» – сучасне, компактне, безпечне котеджне містечко преміумкласу для тих, хто обирає для себе та своєї сім'ї тільки найкраще. Територія містечка щедро озеленена з елементами ландшафтного дизайну, облаштована дитячим та спортивним майданчиками, відкритим басейном, власним магазином, паркомісцями для мешканців будинків та гостей.

В радіусі пішохідної доступності знаходяться великі супермаркети: ТЦ «Велес», «Торба», «Метро» та будівельний гіпермаркет «Епіцентр». Індивідуальні будівельні рішення задовольнять потребу в заміському комфорті в абсолютній приватності з власним простором і безпекою, яку створює закрита територія та охорона котеджного містечка.

Концепція «City Villa Club» створена для втілення мрій будь-якого покоління та пропонує кардинально новий стиль життя!

Тому, раді Вам повідомити, що продаж у котеджному містечку КМ City Villa Club вже розпочато! Варто наголосити, що у квітні Ви можете скористатися акційною ціною на придбання помешкання.

Детальніше на сайті https://cityvilla.club/ або наші консультанти нададуть всю необхідну інформацію за тел +38 (050) 744-90-90, +38 (068) 744-90-90.

Котеджне містечко «City Villa Club» - житло Вашого Комфорту!

 

 

 

На правах реклами