Logo

Кожен заслуговує на свій куточок: у Франківську 8 воїнів АТО отримали нові квартири

Сьогодні відбулася 18 сесія Івано-Франківської міської ради, під час якої учасникам АТО, які проживають у Франківську без власного помешкання, вручили житло у рамках проєкту “Житло воїнам АТО”.

Про це повідомляє міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

"Вже стало хорошою традицією - вручати квартири на сесіях міської ради нашим Героям. Наші воїни боронили нашу спільну домівку - Україну! Та власного житла не мають. Вони мешкають зі своїми сім'ями із батьками, з родичами, в гуртожитках... Хіба так має бути?", - зазначає міський голова Руслан Марцінків.

- Двокімнатну квартиру отримав боєць, в якого нещодавно народилася донечка, Сікач Нікіта. Він у період 2014 року брав участь у бойових діях на території Донецької і Луганської областей, де отримав поранення.

- В період 16-17-тих років Тороп`як Руслан Іванович відстоював незалежність України в Донецькій області і отримує однокімнатну квартиру.

- У період 2014, 2015, 2016, 2017 років воїн був учасником бойових дій у населених пунктах Станиця Луганська, Водяне, а також на позиціях шахти “Бутівка”. За це Моштуку Роману вручили однокімнатну квартиру.

- Сплавник Руслан брав участь у бойових діях у період  2015 року на околицях Слов`янська, Краматорська, Дружківка, Костянтинівка. Учаснику бойових дій вручили однокімнатну квартиру.

- В період 2015 року Сенькій Валерій брав участь у бойових діях у Лисичанську, Слов`янську, Сіверодонецьку і на околиці міста Маріуполь.

- Однокімнатну квартиру вручили Белею Івану, у сім`ї якого 9 осіб, він брав участь у військових діях у 2015 і 2016 році у Луганській області.

- Семенюк Михайло у час 2015-2016 років виконував бойові завдання на території Луганської області. Франківець безкоштовно отримує однокімнатну квартиру.

- Однокімнатну квартиру вручили Думі Марку. Боєць воював у 15-16 роках у населених пунктах Станиця Луганська, Щастя.