Logo
5 Липня 2017, 15:30

Куди й за скільки можна відправити на відпочинок дітей в Україні (ІНФОГРАФІКА)

Літо в розпалі, й у багатьох батьків виникає питання, куди можна відносно недорого відправити своє чадо відпочивати та набиратися здоров’я. Приблизні ціни путівок до дитячих таборів у різних регіонах країни.

відпочинок1

Ціни на відпочинок порівнювалися з розрахунку поїздки дитини віком від 6 до 18 років на одну зміну тривалістю 16-18 днів за умови, що до ціни путівки входитиме проживання, харчування та дитяча культурна програма, пише «Слово і Діло».

При цьому частина таборів спеціалізується на відпочинку дітей молодшої вікової групи –– від 6 до 14 років, і догляд за дітьми, а також заплановані розваги будуть у них відповідними. В інших таборах на відпочинок приймають дітей старшого віку – від 9 до 18 років, і тут рівень свободи (принаймні для старшокласників) буде вищим.

Відразу можна відзначити, що найдорожче коштуватимуть путівки до таборів у Київській області – їх вартість становить близько 6-8 тисяч гривень для молодшої вікової групи й до 5-10 тисяч – для дітей старшого віку.

відпочинок2

Мінімальною ціна відпочинку дітей буде в таборах центральних областей країни – тут нижня планка вартості заїзду складає досить скромну суму в 2 тисячі гривень, причому навіть найдорожчі путівки не коштуватимуть дорожче за п’ять тисяч. Відносно недорогі й табори на Чорноморському узбережжі країни – нижній поріг ціни путівки тут становить близько трьох тисяч гривень, а верхній – 7 тисяч. Своєю чергою, відпочинок в Карпатах батькам дитини обійдеться в суму від 4-5 тисяч гривень для нижньої цінової категорії, до 6-7 тисяч – для любителів відпочити з більшим комфортом.