Logo
6 Вересня 2021, 13:38

Легкий заробіток : в Івано-Франківську виявили двох жебраків-шахраїв

Минулого тижня в Івано-Франківську працівники муніципальної інспекції виявили двох жебраків, які дурили людей на вулиці. 

Перший випадок трапився на перехресті вулиць Галицька-Пасічна.

"Чоловік на милицях, зі скринькою і медичною довідкою ходив по проїжджій частині та просив гроші на лікування. Ніби все нормально, нужденний хворий збирає кошти собі на лікування, мабуть, не знає що по дорозі ходити небезпечно. Наші працівники почали з ним спілкуватися і звернули увагу на довідку, і раптом побачили, що довідка належить уже знайомому їм чоловіку, а не цій особі, — йдеться у повідомленні Муніципальної інспекції Івано-Франківська. — Наші працівники затримали чоловіка і викликали працівників поліції. Надалі він сам зізнався, що довідка не його і він її взяв, щоб жебракувати. Тож на заробітчанина з іншої області працівники поліції склали протокол про адміністративне правопорушення".

Другий випадок виявили того ж дня. Затримали жінку на перехресті вулиць Галицька-Васильянок.

Жінка теж не місцева, але уже відома працівникам. Декілька тижнів її виявляли в різних районах міста за жебракуванням.

Вона збирала "НА КВИТОК", але зрозумівши що це не так розчулює людей, вона почала ходити по дорозі та збирати кошти нібито на хворого брата. В цьому випадку теж працівники поліції склали відповідні адміністративні матеріали.

241466409-2171100269696888-8821061506686258998-n

Фото з допису Муніципальної інспекції Івано-Франківська у Фейсбуці.