Logo
25 Червня 2019, 12:49

Лікар має бути добре озброєним: в обласній дитячій лікарні Франківська з'явилось нове обладнання

Сьогодні, 25 червня, відбулася офіційна передача обладнання у відділення інтенсивної терапії новонароджених в обласній дитячій лікарні.

Передали маніпуляційний  столик та монітор пацієнта - прилад, що дозволяє контролювати усі життєво необхідні показники дитини та визначати подальші потреби в лікуванні, пише Типовий Франківськ.

Обладнання закупив Благодійний фонд «КОЛО» в рамках проекту «Поспішайки», який був започаткований з метою допомоги лікарям, які ведуть боротьбу за здоров'я передчасно народжених дітей.

«Дуже приємно, адже не вперше Благодійний фонд «КОЛО» прийшов з подарунком для нашої лікарні. Це обладнання стає могутньою зброєю лікарів і і дозволяє, згідно сучасних вимог, надавати новонародженим діткам якісну допомогу. Такі вчинки перемагають нестачу коштів на закупівлю інструментів потрібної терапії! Ми вдячні цим людям, які присвячують свої зусилля та дії для потреб охорони здоров‘я», - каже головний лікар обласної дитячої лікарні Радислав Котурбаш.

На сьогоднішній день 8 дітей знаходяться в інтенсивній терапії, з різними патологіями. До 400 дітей за рік проходить в інтенсивій терапії новонароджених.

«Ми розуміємо в якій ситуацій зараз медицина і активно підтримуємо лікарів, які щодня боряться за життя складних діток! Ми шукаємо партнерів, залучаємо кошти креативними методами. Франківськ виявився найбільш активним в плані долучення благодійних інвесторів, хоч кошти збирали всією Україною», - розповідає представниця фонду «КОЛО» Христина Романюк.

Раніше процент немовлят, які вижили становив 70%, потрібне обладння зрощує його до 93%. Адже яким компетентним не був би лікар - його потрібно добре озброїти!

«Хочу подякувати за таку вагоме сприяння нашому відділенню! Тепер ми зможемо здійснювати висококласну діагностику важкохворих та недоношених немовлят. Також вдячні за сучасно обладнаний перевізний столик, на якому можуть знаходитись інструменти та медикаменти в процесі роботи», - зазначає заввідділення інтенсивної терапії новонароджених Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні В‘ячеслав Банасевич.