Logo
9 Квітня 2019, 14:00
Теги: завод, гроші

Локомотиворемонтний завод минулоріч отримав понад 7 мільйонів гривень прибутку

Сьогодні, 9 квітня, відбулася позачергова 24/1 сесія Івано-Франківської міської ради.

На обговорення сесії міської ради винесли питання про внесення  змін до договору купівлі-продажу пакета акцій АТ "Івано-Франківський локомотиворемонтний завод" та Бізнес-плану післяприватизаційного розвитку, пише Типовий Франківськ.

 

За словами директора Локомотиворемонтного заводу Руслана Терешка, завод активно працює. 

"Працівників більше ніж 200 чоловік. Середня заробітна плата зараз складає 9 тисяч гривень. Ми працюємо на залучення нових працівників та інвестицій", - зауважив директор Локомотивного заводу Терешко Руслан.

За 2018 рік завод заключив договір на 101 млн гривень, з яких виконано робіт на 80 млн гривень. Щодо технічного стану, то завод за 2018 рік отримав прибуток 7 мільйонів 653 тисячі гривень. Сплачено податків до всіх рівнів понад 19 мільйонів гривень.

"Інформую, що ми ведемо перемовини із "Промприладом реновацій", який також має розміщуватись на локоматворемонтному заводі. Це великий позитив, що ми зберігаємо економіку, робочі місця. Нарешті піднімають людям зарплату і виплачують її вчасно. Думаю, за 3-4 роки і ми повернемо кошти до міського бюджету", - відзначив міській голова Руслан Марцінків.

Нагадаємо, минулого року Фонд держмайна офіційно передав контрольний пакет акцій Локомотиворемонтного заводу громаді Івано-Франківська.

Місто на відкритому аукціоні придбало пакет акцій ЛРЗ ще минулого року. 99,5% акцій заводу обійшовся місту у 33 мільйони 920 тисяч гривень.