Logo
1 Червня 2020, 15:40

Львівський дослідник поділився враженнями від подорожі туристичними місцями Калуша

Львівський дослідник, Андрій Риштун, поділився своїми враженнями від подорожі туристичними місцями Калуша.

Відгук та фото він опублікував на своїй сторінці в Фейсбук, повідомляє Типовий Франківськ.

"Є в нас одне унікальне місце де цілий рік можна фотографуватися на снігу.  Це .. Калуш, а сніг на смак солоний. Але ж по фотографії і не скажеш, правда?" - пише Риштун.

Другою родзинкою Калуша, Андрій назвав індустріальний туризм:

"Це новий і дуже динамічний напрямок туризму у світі. Для нього навіть спеціальне слово вигадали #urbex (urban exploration). Погодьтеся, є своя естетика у всіх цих проржавілих конструкціях та незрозумілих деталях. Недаремно ж люди їздять в місто Прип'ять полюбуватися на тлін та розруху."

Андрій Риштун є засновником дослідницького клубу "Explorer.Lviv". Разом з друзями він подорожував унікальними туристичними місцями Калуша.

"Та ж Прип'ять, але ближче і без радіації є в Калуші. Закинутий магнієвий завод, діючий трубний, станція зв'язку, старі шахти, бомбосховища, Белази та безліч покинутих будинків з розбитими вікнами й березками на даху. Віктор Павлів і Калуська міська раді всіляко розвивають цей напрямок. І, я впевнений, якщо вистрілило в Європі то получиться і в них. А якщо Ви естет від природи то в Калуші є ще соляні озера. Глибина 150 м, але в них не втопишся, навіть якщо дуже захочеш. Та й своєю красою та чистотою вони не поступаються польській Саліні. А катамарани для катання роблять зовсім поруч. І вони Українські, а не китайські!" - ділиться враженнями дослідник.