Наукове містечко «Нова Енергія» святкує своє 3-річчя.
40 тисяч відвідувачів Наукового містечка за три роки, понад 1300 екскурсій у науковому музеї, 390 наукових шоу і 80% відвідувачів – це діти та молодь.
Проєкт Наукове містечко «Нова Енергія» зі стартапу перетворився на потужний освітній центр, де можна навчатися, експериментувати, у прямому сенсі доторкнутися до наукових відкриттів і фізичних законів через музейні інтерактивні експонати.
Експозиція наукового музею налічує понад 50 інтерактивних експонатів. Цьогоріч ми презентуємо ще 5 нових, які демонструють оптику, магнетизм та акустику. Дітям дуже подобається у нашому науковому музеї, а строгі дорослі – перетворюються на дітей!
За три роки існування команда «Нова Енергія» створила 3 унікальні наукові шоу, аналогів яким не має в Україні
спеціальне обладнання та дуже дорогі реактиви. Наукове шоу високих напруг «TESLA ENERGY SHOW», шоу вогню «ALLхімія», шоу наднизьких температур «Шостий елемент» - звучить як назви фантастичних фільмів. А насправді - це круті наукові перформанси, де блискавки на трансформаторі Ніколи Тесла сягають 1,5 м, залізо добувається за температури 2500 ᴼС, а у залі температура падає до -196 ᴼС. Шоу – це прекрасний спосіб показати дітям цікаву сторону науки та пробудити інтерес до навчання.
У «Новій Енергії» успішно проводяться освітні курси для дітей за популярним у світі напрямом вже не STEM-навчання (S-science, T-technologies, E-engineering, M-math), а STEAM – де А-arts – адже мистецтво та креативність є обов’язковими складовими нашого навчального процесу. Інноваційні методики, найсучасніші технології, обладнання та матеріали, проєктний підхід – саме так наші учні здобувають знання, навчаються працювати в команді, розвивають критичне мислення та інші soft-skills, які відповідають за участь у робочому процесі, високу продуктивність праці.
На сьогоднішній день діти навчаються на 13 навчальних курсах за напрямами ІТ-освіта, природничі науки, архітектура та дизайн, 3D технології.
«Нас дуже часто порівнюють з Коперником. І ми не ображаємося, навпаки - це приємно, а особливо, коли так говорять делегації та відвідувачі з Польщі. Насправді, географія відвідуваності «Нової Енергії» вражає. У науковому містечку побували гості не лише із Західної України, а й з багатьох куточків України. Канада, Норвегія, Туреччина, Голандія, Судан і це не повний перелік відвідувачів з 4 континетів нашої планети» - зазначає керівник та співзасновник Наукового містечка Максим Карпаш.