Logo
4 Серпня 2022, 12:22

«Маленькі донати рятують країну!»: у Франківську запустили соціальний проєкт

В Івано-Франківську ТМ «Рибак» з 1 серпня запустила соціальний проект «Маленькі донати рятують країну».

Купуючи найпопулярніші дві позиції – «Стейк з полядвиці 7 трав» та «ковбаски з м’яса індика» покупці зможуть допомогти Збройним Силам України. З кожного проданого кілограма обраних позицій компанія віддає 5 гривень на допомогу ЗСУ. Обрані товари можна придбати у будь-якому із 65 магазинів мережі ТМ «Рибак».

Маркетолог компанії розповіла, як виникла ідея соціального проекту:

«КОЖНОГО ДНЯ СОТНІ ТИСЯЧ ДОБРОВОЛЬЦІВ І ВІЙСЬКОВИХ ЗАХИЩАЮТЬ НАШУ ЗЕМЛЮ ТА МАЙБУТНЄ НАШИХ ДІТЕЙ. ЇМ ПОТРІБНА ДОПОМОГА, БАГАТО ДОПОМОГИ. ТОЖ, В НАС ВИНИКЛА ІДЕЯ, ЯК МОЖНА ЗБІЛЬШИТИ ДОПОМОГУ, МИ РОЗРОБИЛИ НОВИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ «МАЛЕНЬКІ ДОНАТИ РЯТУЮТЬ КРАЇНУ». З КОЖНОГО ПРОДАНОГО КІЛОГРАМА ОБРАНИХ ПОЗИЦІЙ МИ ВІДДАЄМО 5 ГРИВЕНЬ НА ДОПОМОГУ ЗСУ ТА ЗА ЗІБРАНІ КОШТИ КУПЛЯТИМЕМО РЕЧІ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ВІЙСЬКОВІ У КОНКРЕТНИЙ ПІДРОЗДІЛ. ЦЕ МОЖЕ БУТИ, ЯК АВТІВКА, ТАК І ТЕПЛОВІЗОР І ІНШІ НЕОБХІДНІ РЕЧІ. КОЖНОГО ПОНЕДІЛКА НА ОФІЦІЙНИХ СТОРІНКАХ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ МИ БУДЕМО ЗВІТУВАТИ СКІЛЬКИ КОШТІВ ЗІБРАНО ТА КУДИ ВОНИ БУДУТЬ СПРЯМОВАНІ».

З першого дня повномасштабного вторгнення в Україну ТМ «Рибак» допомагає ЗСУ та виділяє кошти або продукцію для наших військових.

Компанія розробила окремий продукт, який ви не зустрінете у магазинах, під назвою «Джавелінки» для ЗСУ. «Джавелінки» – це дві сирокопчені ковбаски з м’яса птиці, які відправляють виключно військовим для швидкого перекусу.

Головна мета проекту – зібрати максимальну кількість коштів та допомогти ЗСУ наблизити Україну до перемоги!