Logo
22 Жовтня 2020, 12:47

"Тепле Місто" підтримало нові проєкти з розвитку Івано-Франківська

Сьогодні, 22 жовтня, відбулося знайомство з переможцями зимової хвилі програми «Малі Ґранти Теплого Міста».

На зимову хвилю ґрантової програми, яка тривала з 31 серпня по 30 вересня, подалося 16 проєктів, пише Типовий Франківськ.

Головними цілями програми є залучення мешканців Івано-Франківська до активної участі в розвитку міста, підтримка та посилення громадських ініціатив, організації та середовища за допомогою ґрантових конкурсів, навчальних подій та консультативної підтримки, а також втілення проектів, що покращують якість життя у місті.

Шляхом інтерв'ювання команд та довгих обговорень, комісією було обрано 8 команд , ідеї яких будуть підтримані та втілені вже незабаром у Івано-Франківську. Загальний бюджет хвилі цього разу склав 120 000 гривень. 

Проєктами-переможцями стали:

1.Проєкт "Арґумент кіно — відкриті лекції про кінематограф" (19 950 гривень).

2. Проєкт "(Не) вигадане місто" (14 612 гривень).

3. Проєкт "Івано-Франківськ очима іноземців" (14 612 гривень).

4. Проєкт " Будь помітним — збережи життя: продовження" (14 612 гривень).

5. Проєкт "Створення веб-сайту для галереї сучасного мистецтва "Детектор" (17 400 гривень).

6. Проєкт "Облаштування підвал-холу ОСББ "Набережна 32" (17 700 гривень).

7. Проєкт "Виставка "коло" (10 000 гривень).

8. Проєкт "Ревізія: ретроперспектива 1993-2020" (9 900 гривень).

Сьогодні переможці поділилися  враженнями й розповіли про свої проєкти.

Так, Олександ Шевченко, який представляв проєкт «Облаштування підвал-холу ОСББ «Набережна, 32» відзначив що такі ініціативи у Франківську є надважливими.

«Тепер буде приміщення, де ми сядемо, де подивимось фотографії. Наразі у приміщенні триває ремонт. Там можна зібратися у кількості до 50 людей. Дякую, за таку можливість, такі ініціативи є важливі», - каже Олександр.

Також своїми ідеями поділився Роман Малиновський, який боровся за перемогу проєкту «Аргумент кіно».

«Це буде серія відкритих освітніх лекцій про кінематограф. Ідея полягає в тому, щоб нагадати, що кінематограф це не тільки розвага, а те, що змінювало світ і висвітлювало найбільші трагедії людства, і це виливалося в кіно», - каже Малиновський.

У Франківську також створять англомовні й україномовні ресурси, де іноземці зможуть поділитися своїми враженнями про місто. Про це розповіла переможниця проєкту «Івано-Франківськ очима іноземців» Наталія Гошилик. Це, переконані ідейники, спрятиме популяризації Івано-Франківська. 

Нагадаємо, програма «Малі Ґранти Теплого Міста» започаткована платформою «Тепле Місто» для підтримки прогресивних міських ініціатив у 2015 році.