Logo
22 Січня 2020, 17:13
Теги: Марцінків

Марцінків вимагає від Смушака "кров'ю заприсягтися", що для завершення благоустрою міського озера вистачить 34 млн гривень

Сьогодні виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради заслухав звіт директора департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайла Смушака.

Смушак розповів про роботу департаменту за 2019 рік та повідомив, зокрема, що для завершення робіт з реконструкції інфраструктури на міському озері не вистачає 34 мільйонів гривень, пише Курс.

За його словами, довкола озера уже зроблено велодоріжку, пішохідну зону, встановлено освітлення, облаштовано станцію моржів та скейт-парк. В роботі перебуває цетральний пірс, малі пірси і сходи, станція човнів. Також у процесі встановлення лавок, урн та озеленення.

Міський голова Руслан Марцінків перепитав Смушака, чи справді вистачить 34 млн грн на завершення всіх робіт. Коли Смушак запевнив, що вистачить, Марцінків навіщось запропонував підлеглому “кров’ю заприсягтися”.

Також Марцінків доручив Руслану Терешку, директору комунального Локомотиворемонтного заводу, виготовити сто лавок для департаменту Смушака та паркани для шкіл: “Баняк ніби зробив, то добре”, – сказав Марцінків, маючи на увазі казан, у якому у Франківську недавно зварили рекордну кількість баношу.

Врешті міський голова оцінив роботу Смушака і комунального департаменту на “п’ять з мінусом”.