Logo
13 Вересня 2019, 14:23

Марцінків зустрівся з мітингувальниками, які напередодні перекрили вулицю Коновальця

Сьогодні, 13 вересня, у міській раді відбулася зустріч міського голови Руслана Марцінківа з мешканцями вулиці Василишина.

Люди обурені станом доріг зібралися та влаштували акцію протесту, перекривши вулицю Коновальця, пише Типовий Франківськ.

«У нас велика громада і погляди розділяються. Акція мала відбутися ще навесні. Ми писали прохання до вас і зібрали близько 300 підписів. Багато нам обіцяли й не виконували, тому ми власне хотіли вас побачити. Неодноразово нам казали, що є кошторисна документація. Максимум, що було зроблено це ямковий ремонт", - скаржаться мешканці.

"Я за розв'язання проблеми. На вулиці Січинського у нас закладено в плані капітальний ремонт. Василишина, на жаль, у списку на капітальний ремонт немає", - відповів міський голова Руслан Марцінків.

Як зазначають люди, дорогу не обслуговували понад 10 років. Немає водовідведення. А коли тепло через вантажівки піднімаються порохи і неможливо дихати.

"Підприємці були присутні на мітингу і вони готові долучатися до ремонту. На вулицю йде велике навантаження фур, які виїжджають і заїжджають", - кажуть мешканці.

Містяни попросили покласти проєкт на розгляд на наступний рік, щоб з нового року зробити ремонт вулиці.

"Я кажу відверто, цього року ми мусіли запустити автобуси, почали будувати садочок. Вулиці Василишина, Весняну і Січинського ремонтувати потрібно. На ремонт Січинського виділено 8,5 мільйонів", - додав очільник міста.

Марцінків домовився з громадою на зустріч у кінці листопада або початок грудня. Та зазначив, що проситиме дофінансування на ремонт вулиці Весняної і з наступного року почнуть капітально ремонтувати вулицю Василишина.

"Піду на зустріч з мешканцям. Та подам на розробку проєкт й в кінці листопада ухвалять кінцеве рішення", - зазначив міський голова Руслан Марцінків.