Logo
25 Лютого 2019, 19:00

MARUV заявила, що її змушують відмовитися від участі у Євробаченні-2019

Співачка MARUV, яка здобула перемогу в національному відборі на Євробачення − 2019, заявила, що на неї чинять тиск та намагаються змусити відмовитися представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі.

MARUV заявила що готова відмовитися від виступів у Росії та готова взяти на себе всі витрати для участі в міжнародному конкурсі, пише Громадське.

Вона також повідомила про умови договору її як представниці України на конкурсі та Національна суспільна телерадіокомпанія України як організатора відбору.

За словами співачки, серед пунктів договору є такі умови:

1.Їй заборонена будь-яка імпровізація на сцені без затвердження НСТУ. (Неузгоджений шпагат, наприклад, призведе до штрафу в 2 мільйони гривень).

2. Негайна передача авторських прав на пісню, що належать світовому лейблу Warner Music (про ці права було відомо до початку конкурсу).

3. Чітко виконувати будь-які вимоги і вказівки НСТУ. 

4. Заборона на спілкування з журналістами без узгодження з НСТУ.

У разі порушення одного з пунктів їй начебто загрожує штраф 2 мільйони гривень і компенсація збитків ще на невизначену суму.

Вона додала, що з боку НСТУ не передбачено фінансової підтримки, допомоги в організації поїздки та міжнародної промо підтримки. 

«Я здобула чесну перемогу в Національному відборі на «Євробачення-2019», отримавши максимальну підтримку від телеглядачів і високий бал від членів журі. Але тепер нашу з вами перемогу хочуть відібрати... Я відчуваю тиск! І бачу явні спроби змусити мене відмовитися представляти свою країну на міжнародному конкурсі», — резюмувала виконавиця.

У контракті з Суспільним є вимога не гастролювати в Росії.

MARUV має сьогодні, 25 лютого, вирішити, укладати цей контракт чи ні.

Саме Суспільне ухвалює кінцеве рішення щодо представника або представниці України на пісенному конкурсі.

Нагадаємо, співачка Ганна Корсун, більш відома як MARUV, стала переможницею національного відбору Євробачення-2019.

https://youtu.be/Hk2xUaOM_SE