Logo

Майже 15 тисяч перевірок: прикарпатські поліцейські продовжують протидіяти нелегальній підакцизній продукції

Поліцейські Івано-Франківщини проводять заходи з протидії незаконного обігу підакцизних товарів. На відпрацювання щодобово залучаються понад 300 поліцейських.

Від початку відпрацювань правоохоронці провели 14 тисяч 906 перевірок. Йдеться про об’єкти роздрібної торгівлі – ринки, магазини, кіоски і місця стихійної торгівлі, про це повідомили в поліції Івано-Франківської області.

Поліцейські задокументували 192 факти незаконного зберігання та збуту підакцизної продукції. Це стосується алкогольної продукції, а також тютюнової. На правопорушників нелегального товару складено адміністративні протоколи.

Зареєстровано 14 кримінальних правопорушень на території Івано-Франківської області, а саме: 9 – за ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та 5 – за ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України.

Крім того, в ході відпрацювань складено 178 адмінматеріалів, а саме: 106 фактів за ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння) КУпАП та 72 – за ст. 164 (Порушення порядку провадження господарської діяльності) КУпАП.

Нагадаємо, з початку листопада 2021 року поліцейські проводять масштабні відпрацювання нелегального ринку обігу підакцизної продукції на території всієї країни.