Logo
14 Січня 2022, 13:06

Майже 200 зниклих дітей у 2021 році на Прикарпатті: поліцейські успішно розшукали усіх

Минулого року поліцейські розшукали всіх зниклих дітей. Кожний випадок – це окрема історія та драма. Одні діти просто губляться, інші – тікають з дому. На щастя, на Прикрапатті не зафіксовано випадків, де б діти ставали жертвами злочинців.

Про це повідомили в поліції Івано-Франківської області.

За інформацією відділу ювенальної превенції ГУНП в Івано-Франківській області, упродовж 2021 року поліцейські регіону допомогли розшукати 178 дітей, з яких 104 – малолітні. Місцезнаходження практично усіх їх було встановлено упродовж доби, а це зменшує ризики вчинення щодо них протиправних дій.

Поліцейські радять батькам заздалегідь подбати про дозвілля школярів, аби убезпечити їх від ризикованих факторів. Правоохоронці наполягають на суворому контролі дорослих за місцезнаходженням і зайняттями неповнолітніх:

«Нагадуйте дітям правила безпечної поведінки в оселях, на вулиці, у транспорті тощо. У разі виникнення неприємних ситуацій, заручіться підтримкою поліції. Телефон «102» працює цілодобово», - звертається до батьків начальниця ювенальної превенції в області Алла Бойчук.