Logo

Майже 900 прикарпатським споживачам відключили електроенергію через заборгованість

За тиждень, майже 900 прикарпатців залишилися без електроенергії. 

Як інформує  "Прикарпатенерготрейд", з 26 серпня прикарпатців почали попереджати про вимкнення. Понад 1000 споживачів після попередження встигли оплатити борг. У тих, хто не скористався можливістю, почали відключати електроенергію. 

Це стало наслідком набрання чинності Закону України 20 серпня, який скасував заборону на вимкнення побутових споживачів через заборгованість.

Перші вимкнення після скасовувати мораторію на Івано-Франківщині відбулись 28 вересня. 

Краще, завчасно оплатити розрахунок, без інформації про відключення. Якщо ж ви її вже отримали - ще маєте можливість уникнути вимкнення.

Потрібно повністю оплатити борг, а тоді повідомити про це постачальника за допомогою чатів у "Вайбері" або "Телеграмі".

Для відновлення електропостачання після вимкнення за заборгованість споживачу потрібно:

• погасити свій борг;
• оплатити рахунок на повторне підключення;
• чекати на відновлення електропостачання протягом 3-5 робочих днів.
За рахунком на повторне підключення і детальною консультацією слід звертатись: в центр обслуговування клієнтів (особисто, електронною поштою або телефоном) або надіслати запит нашому фахівцю на вайбер чи телеграм.

Соціально незахищені категорії населення, які не мають фінансової можливості погасити заборгованість повністю, можуть підписати договір реструктуризації у центрі обслуговування, завчасно оплативши перший внесок - не менше 30% від загальної суми до оплати, проте додатково потрібно підготувати пакет документів.

 

 

Фото з відкритих джерел ілюстроване.