Logo
3 Серпня 2020, 16:08

Майже п'ять тисяч франківців купили транспортні картки "Галка"

З 1 серпня в Івано-Франківську почали діяти нові тарифи та правила проїзду в комунальному громадському транспорті. Незмінним проїзд за 4 гривні в комунальному транспорті залишається тільки для власників транспортних карток "Галка".

Директор комунального підприємства «Електроавтотранс» Віталій Голутяк розповів  Типовому Франківську, про труднощі під час запуску проїзду за новими правилами.

Зазначає, здебільшого проблеми виникають через новизну користування транспортними картками, а дехто забув про нові тарифи на проїзд з 1 серпня.

«Система складна, проблеми виникають завжди. В залежності від того, чи це нові правила чи старі правила. Система нова для людей, але критичних проблем немає. Є звернення, які стосуються поповнень карток, неправильної роботи. Всі вони розглядаються в загальному порядку. Є  ситуації, коли люди неправильно використовують картку.  Багато людей, які чомусь не знали про те, що проїзд зростає. Хоча рішення було прийняте ще в березні. Він мав зрости в червні, потім відтермінували на серпень", - зауважив Голутяк.

За його словами, з технічним обладнанням поки не виникало проблем. Всі термінали для оплати проїзду карткою працюють.

"В кожному транспорті є як мінімум два термінали і ще один термінал у водія. Тому, якщо якийсь з них виходить з ладу – можна розрахуватися на іншому", - каже Віталій Голутяк.

Станом на 27 липня понад тисячу транспортних карток "Галка" були доступні для купівлі франківцям.

"Зараз є інформація, що картки закінчуються і вже не в усіх точках продажу вони є. Найближчі два три дні буде доступна нова партія карток для продажу. Приблизно п’ять тисяч карток практично продали" - розповідає директор "Електроавтотрансу".

Нагадаємо, для пасажирів автобусів та тролейбусів вартість проїзду без картки складе 6 гривень. Незмінним – 4 гривні, буде для тих, хто розраховуватиметься "Галкою". Її можна придбати у газетних кіосках.