Logo
27 Липня 2015, 11:16

Медики Івано-Франківська провели профілактично-оздоровчу роботу з дітьми (ФОТО)

Нещодавно медики амбулаторії загальної практики і сімейної медицини міської поліклініки №3 повернулися із спортивно-оздоровчого комплексу „Смерічка”, який розташований у с. Микуличин Івано-Франківської області. У таборі проводилося спостереження та профілактично-оздоровча робота з дітьми віком від 7 до 16 років, під спостереженням перебувало 552 дітей.

2

Робота в таборі включала систематичний нагляд за станом здоров’я дітей, особливо за дітьми з відхиленнями у стані здоров’я, проведення щоденного амбулаторного прийому, здійснення контролю за організацією харчування дітей, за санітарним станом приміщень і території табору, джерел водопостачання, дотримання правил особистої гігієни, систематичний контроль за проведенням оздоровчих заходів, у тому числі: загартовуючих процедур – повітряні та сонячні ванни, купання.

Медична служба організовувала супровід дітей в туристичних походах: на полонини Явірник та Ліснова, вершину Хом’як, автобусні екскурсії у Ворохту, Яремче та туристичний комплекс Буковель. А також проводили санітарно-просвітницькі бесіди з дітьми щодо необхідності активного способу життя, здорового харчування, дотримання гігієни та уникнення шкідливих звичок.

В результаті проведених заходів, діти покращили свій фізичний стан і набралися сил на наступний навчальний рік.

Зі слів головного лікаря міської поліклініки №3 Наталії Ветохи, такі оздоровчі заходи необхідні для підвищення імунітету дітей, гармонійного фізичного та морально-етичного розвитку.

Слід також відмітити активну роботу керівника табору «Смерічка», професора національного Прикарпатського університету ім. В.Стефаника Миколи Сої та усього педагогічного колективу у вихованні національно-патріотичного духу дітей та ознайомлення їх з традиціями рідного краю.

3

4

1