Logo
31 Січня 2017, 12:25

Мер Франківська погрожує знизити тарифи та розірвати договори з перевізниками

Про це він заявив сьогодні, 31 січня, під час оперативної наради, коли управління транспорту доповідало про результати виконання інвестиційних зобов’язань перевізниками на міських автобусних маршрутах загального користування.

перевізники

Упраління рекомендувало розірвати договір з перевізником на маршруті №28, оскільки він не виконав зобов’язань. Міський голова Руслан Марцінків повідомив, що вчора робив моніторинг по gps-трекерах. Він розповів, що є вкрай незадоволений роботою як приватних перевізників, так і муніципального, пише ГК.

«Найкраще їздить маршрут №22. О 22.30 було 5 машин цього маршруту. Значить цей перевізник нормально працює. Маршрут №28 – мегарентабельний. Якщо ми розірвемо з ним договір, то дамо Голутяку (КП «Електроавтотранс»).

О 22.30 вже не було жодної машини. Більш-менш нормально їздять маршрути 21, 22, 24, 35, 38, – розповів мер. – Але є маршрути о 19.30 ні одного автобуса не було. Це 26А, 29, 34 А, 41, 42, 46, 49».

Відтак мер просить демонстративно покарати і зняти з маршрутів перевізника Сохана та «Корида Транс».

«Буде так як в Конотопі, якщо вони застрайкують. Знизимо тариф тоді. Вони не забезпечують якість послуг, але мають таку велику виручку і приїжджають на таких джипах… Нас не цікавить, хто за ними стоїть: чи судді, чи прокурори чи мєнти. Нас цікавить якість послуг», – заявив він.

Крім цього, мер зазначив, що протягом року в Івано-Франківську весь транспорт має бути комунальним. «Вони ще тариф піднімати хочуть? За що? Треба за рік перевести ці маршрути на «Електроавтотранс». Ми не можемо залежати від приватних перевізників. Вони вже скоро в штани не влізуть», – обурився Марцінків. Втім міський голова також сказав, що це не означає, що в нього немає претензій до директора КП «Електроавтотранас» Віталія Голутяка. «Більш-менш нормально їздять тролейбуси №1, 2 та 6. Незадовільно №7, 8, 9, 10. Всього в місті станом на 19.30 було 117 маршруток і 19 тролейбусів, на 22.00 18 маршруток і 7 тролейбусів. Це означає, що весь транспорт не задовільно їздить», – сказав мер.