Logo
23 Грудня 2014, 11:22

Мер Івано-Франківська обурений тим, що новорічно-різдвяний ярмарок перетворюється в алкогольний

Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус висловив своє обурення тим, що відбувається на Вічевому майдані та площі Ринок. Мер був у відрядженні, а після повернення побачив, що новорічно-різдвяний ярмарок перетворюється в алкогольний.

ямарок

Про це Віктор Анушкевичус написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Ми зробили крок в напрямку європейської культури святкування, встановивши 26 дерев’яних ярмаркових будиночків, а також розміщення дитячої зони на площі Ринок. Однак, спрацювало прислів’я – хотіли, як краще, а вийшло як завжди. Ще вчора на нараді із заступниками було дано доручення демонтувати все, що встановлено незаконно та має поганий естетичний вигляд.

Акцентую увагу на трьох речах. Ми має дбати про естетичний вигляд центральної частини міста, безпеку наших дітей. Я не дозволю перетворитиноворічно-різдвяний ярмарок в алкогольний. У нас тільки дозволиш продавати ковбасу, як зразу через три дні вони починають торгувати горілкою», – пише міський голова Івано-Франківська.

Він також пообіцяв, що всі ті, хто в місці проведення ярмарку, торгуватиме алкоголем, буде позбавлений права здійснювати підприємницьку діяльність.