Logo
23 Березня 2020, 17:17
Теги: АТБ, ціни

Мережа супермаркетів "АТБ" підняла ціни на продукти

Подорожчали, звичні українцям, продукти широкого вжитку: овочі, цукор, макаронні вироби, пшенична крупа, гречка, борошно та яйця.

Про це повідомив пресцентр компанії, пише Типовий Франківськ.

Мережа супермаркетів "АТБ" заявила про підвищення цін на низку продуктів харчування і товари першої необхідності в умовах карантину, запровадженого в Україні у зв'язку з коронавірусом.

Зокрема, продукти так званого борщового набору - картопля, капуста, цибуля, морква подорожчали на 35-128%, цукор - на 8%, макаронні вироби - на 9,5%, пшенична крупа на 11%, гречка на 51%, борошно - 5%, яйця - 6%.

Компанія "АТБ-Маркет" пояснює підвищення цін  стрімким зростанням закупівельних цін від постачальників не тільки для торгової мережі "АТБ", але і для всіх операторів українського ринку роздрібної торгівлі.

Постачальники ж заявляють про зростання витрат виробництва, пов'язаних з прийнятими карантинними заходами. Зокрема, до їх числа належать заборони та обмеження на перебування великої кількості працівників в одному приміщенні. Проблеми з транспортом також вплинули на ситуацію в торгівлі.