Logo
25 Листопада 2019, 19:47

Мешканці приватних секторів у Франківську отримають контейнери для сміття

Франківцям, які живуть у приватних секторах роздадуть контейнери для збору сміття.

ПрАТ «Автотранспортне підприємство-0928» з 1 грудня змінить схему збору твердих побутових відходів на понад 20 вулицях міста, пише Типовий Франківськ з посиланням на ПрАТ.

Згідно з умовами договору підприємство повинне надати людям, які мешкають в приватному секторі спеціальні контейнери або інші засоби збору відходів.

Мова йде про мешканців вулиць: Микитинецька, Простора, Токарська, Танкістів, Вербова, Об`їздова, Хриплинська (від № 47а до № 67), Поперечна, Рівна, Котляревського, Йосифа Сліпого, Чехова (ділянка від Островського до Матієва-Мельника), Матієва-Мельника, Островського (від Чехова до Трускавецької), Чайковського, Зелена, Вербицького, Опільського (від Деповської до Вербицького), Чубинського (від Деповської до Вербицького), Чубинського (від Деповської до Вербицького), Кондукторська, Деповська (від №75 до №123).

ПрАТ «Автотранспортне підприємство-0928» є виконавцем послуг із вивезення побутових відходів в місті Івано-Франківську , згідно Рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради №246 від 12.04.2017 «Про введення в дію протоколу конкурсної комісії з визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів». Умовами конкурсу та договору з виконавчим комітетом передбачено, зокрема, що Виконавець зобов`язується «Надавати…абонентам, які мешкають в приватному секторі спеціальні контейнери або інші засоби збору відходів …».

Дана схема передбачає надання в безоплатне користування власникам домогосподарств контейнерів місткістю 120 л та збирання відходів виключно із даних контейнерів.

"Просимо з`явитися на ПрАТ «АТП-0928» для укладання угод про надання послуг з поводження з побутовими відходами та отримання контейнерів. Контейнери будуть надаватись по договору безоплатного користування (позички) зберігання тим абонентам, що не мають простроченої заборгованості за попередні періоди перед нашим підприємством", - повідомляють у підприємтві.