У місті Івано-Франківськ пройде Перший "Фестиваль Української Родини".
Відповідне рішення прийняли на засідання виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, пише Типовий Франківськ.
"Всеукраїнською радою церков 2019 рік оголошений роком родини. І починаючи з 2012 року 8 липня в Україні офіційно відзначають День Української Родини. В Івано-Франківську вперше з ініціативи комісії у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ спільно з службою з прав дітей, Департаменту культури на території комплексу Палацу Потоцьких 14 липня впродовж 4 годин, починаючи з 17 години відбудеться фестиваль української родини", - розповідає начальник служби у справах дітей Ірина Рохман.
Розпочнуть Фестиваль урочистим відкриттям, де на так званому подіумі - українському рушнику протяжністю 50 метрів відбудеться показ вишиванок.
"Ми запрошуємо пари, які одружуватимуться саме в цей день, розпочати наш Фестиваль урочистою ходою. Після відкриття Фестивалю впродовж 2 годин будемо мати цікаві локації, розміщені на території Палацу. Для діток проводитимуть цікаві майстер-класи, будуть створювати родинне дерево "Джерело родини". Також ГО "Карітас УГКЦ" будуть творити з дітками прикраси для дівчат і для хлопців. Буде цікава розважальна програма для дітей та батут. Для дорослих будуть локації окремо для чоловіків окремо для жінок. Наприклад, простір для жінок - "Бути жінкою, бути мамою". Для чоловіків - "Бути чоловіком, бути батьком", цікава програма "Психологічна майстерня", "5 мов любові у родині". Отець Йосафат Бойко матиме дискусійний майданчик, де можна буде підійти і задати питання. Називатиметься простір "Відповіді на складні питання", - повідомляє Ірина Рохман.
О 19 годині відбудеться лялькова вистава "Про хом'ячків".
О 20 годині відбудеться концерт за участю молодих родин і разом з дітками порпуляризуватимуть українську пісню.
Дрес-код - українська вишиванка.
"Сподіваємося що фестиваль української родини матиме широкий резонанс у сіспільстві і стане доброю традицією у нашому місті, адже він стоїть на засадах християнських та національних цінностей", - підсумовує Ірина Рохман.