Logo
20 Червня 2024, 14:08

МФО «Національна спортивна платформа» та Міністерство закордонних справ України підписали Меморандум про співпрацю

19 червня між МФО «Національна спортивна платформа» та Міністерством закордонних справ України було підписано Меморандум про співпрацю. Йдеться про ефективність роботи над санкційною спортивною політикою проти спортсменів рф та білорусі.

Під час зустрічі представники домовились про ряд важливих напрямків:

- спільно працювати над санкційною спортивною політикою проти спортсменів й спортивних функціонерів росії та білорусі, їх участі в міжнародних змаганнях;
- представники проти спортивних заходів, які росіяни та білоруси планують проводити за участі спортсменів з інших країн;
- напрацьовувати та відстоювати проєкти з відновлення спортивних споруд в рамках відновлення країни тощо.

Ініціював створення міжфракційного депутатського об’єднання (МФО) «Національна спортивна платформа» - народний депутат України, перший віцепрезидент АСБУ, президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області Едуард Прощук.

«Обговорили також плани, варіанти взаємодії й напрями, в яких наші структури можуть одне одного підсилювати. Дуже важливий напрям, особливо зараз напередодні Олімпійських ігор 2024, це спортивна дипломатія. Зокрема організація й проведення спільних заходів для наших спортсменів для інформування їх як правильно коректно себе поводити на міжнародній арені, які меседжі доносити та які акценти робити в комунікації з медіа, іншими спортсменами та на публічних міжнародних заходах», – зазначив Едуард Прощук.

 

https://www.facebook.com/share/p/GuUTxwbfXbXokZ6R/?mibextid=WC7FNe

IMG-1394 IMG-1395 IMG-1396 IMG-1397 IMG-1398 IMG-1399 IMG-1400