Logo
15 Листопада 2019, 10:20
Теги: школа

Микуличинська школа - взірець для розвитку спорту на Прикарпатті

Сьогодні, 15 листопада, в рамках проведення виїзної сесії Івано-Франківської обласної ради в місто Яремче, де чиновники відвідали Микуличинську ЗОШ I-III ступенів.

"Сьогодні на сесії в центрі нашої уваги фізичне виховання і спорт. На прикладі Микуличинської школи ми можемо бачити взірець розвитку фізичної культури й спорту", - зазначає перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради Василь Гладій.

Василь Гладій зазначив, що тут нещодавно відремонтували спортивну залу, яка була зроблена без коштів з обласного бюджету, а виключно за кошти місцевих підприємців. Кошторисна вартість 1,5 мільйона гривень, пише Типовий Франківськ.

Також на території Микуличинської ЗОШ є спортивний майданчик зі штучним покриттям, а також споруджені переодягальні та душові, щоб дітям було комфортно. У школі є зал, де займаються дзюдоїсти.

У залі для дзюдо може займатися 30-40 дітей одночасно. Проте, директор Ярослав Венгриняк зазначає, що потрібні тренери, бо зараз вони отримують за роботу невелику зарплату, тому немає охочих працювати.

«Щоб фізкультура процвітала у школах треба привикати дітям любов до спорту. Будувати різні спортивні секції. Коштом бюджету держави створена 5 спортивних секцій. За рахунок меценатів розбудована спортивна інфраструктура. Відремонтовано спортивні майданчики тощо. Коштом меценатів під час змагань надається безкоштовне перевезення та харчування. Це дає великий результат у розвитку спортивної культури в області", - розповідає директор школи.

Школа ця серед сільських сіл є найбільша, тут зараз навчається 807 учнів.

До слова, громада села при сприянні депутатів всіх рівнів та адміністрації намагається дбати про розвиток спорту у школі.

"Особливість школи видно одразу. Така спортивна база присутня не в кожній школі. За кошти підприємців села також зроблений спортивний майданчик зі штучним покриттям. Дана школа показує, як реально можна працювати коли є бажання. Це все дієве. Це не просто спортивні споруди. У Микуличині присутні реальні можливості для розвитку спорту на Прикарпатті", - зазнасив перший заступник ІФ ОДА.

Схожі Новини