Logo
29 Жовтня 2014, 11:30

Міліція затримала ділка, який збував марки з наркотиком ЛСД (ФОТО)

Працівники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Івано-Франківській області припинили незаконну діяльність молодого чоловіка, який займався поширенням сильнодіючої наркотичної речовини.

лсд

Про це повідомили у секторі зв`язків з громадськістю УМВС України в Івано-Франківській області.

В ході реалізації оперативної інформації правоохоронці затримали, як мовиться, з наявним, 22-річного жителя Калуша. У нього було вилучено 50 специфічних марок із вмістом цієї речовини. Вартість однієї такої «наркотичної картинки» на так званому чорному ринку коливається в межах 150-200 гривень за одну марку.

Варто зазначити, що ЛСД наразі є одним із найсильніших наркотиків і однією з найотруйніших хімічних речовин. Наслідки від прийому - непередбачувані. Крихітна доза ЛСД може занурити наркомана в галюцинації на 12 і більше годин як до "неземного блаженства", так і в найбільше страхіття.

Зважаючи на небезпеку від вживання наркотиків, в тому числі й такого роду, працівники прикарпатської міліції здійснюють заходи, спрямовані на недопущення їх поширення передусім в молодіжному середовищі. Наркоділки маскують небезпечні речовини під виглядом так званих марок, виконаних на папері із зображенням найрізноманітніших кольорових малюнків, що здебільшого не викликають будь-якої підозри. Тож батькам, в свою чергу, слід уважніше ставитись до появи в дітей несподіваної зацікавленості до зразків філателії, а також перевірити, чи немає у них специфічних симптомів.

лсд1

Дорослих мають занепокоїти розширені зіниці, втрата апетиту, безсоння, прискорене серцебиття, підвищена температура тіла, підвищений тиск крові, пітливість, пересихання в роті і тремор, що є короткостроковими наслідками вживання ЛСД. Нерідко споживачеві цього наркотику можуть приходити в голову важкі, жахливі думки і почуття, страх втратити контроль, зійти з глузду або померти, а також відчай. За наявності перелічених вище ознак у близької людини необхідно відразу звертатись до фахівців.