Logo

Минулої доби у Франківську патрульні виявили три факти обігу наркотиків

За вчорашню зміну патрульні виявили три факти, можливо, незаконного обігу наркотичних речовин.

Про це інформує Патрульна поліція Івано-Франківської області.

На вулиці Хоткевича увагу ТОРівців привернули двоє невідомих. Останні, щойно помітивши інспекторів, помітно занервували та намагалися уникнути зустрічі з ними. Під час поверхневої перевірки, поліцейські виявили у одного з них, згорток із невідомою речовиною білого кольору, схожою на наркотичну.

Другий, схожий факт патрульні зафіксували на вулиці Целевича: поліцейські здійснюючи піше патрулювання побачили невідомого громадянина. Останній був наляканий появою правоохоронців. Під час поверхневої перевірки у нього, виявлено два згортки із речовиною білого кольору, та дві таблетки невідомого походження. 

Третя подія мала місце на вулиці Ремісничій. Патрульні отримали повідомлення про підозрілих осіб. Заявниця повідомила: двоє чоловіків намагались дістати закладку з труби, побачивши заявницю направились у невідомому напрямку. Прибувши на місце події та пропатрулювавши прилеглу територію патрульні виявили одного з них. Під час поверхневої перевірки у нього виявили пакетик з невідомою речовиною, ймовірно, наркотичною. 

В усіх випадках патрульні викликали слідчо-оперативну групу, походження ймовірних наркотиків з’ясовуватимуть експерти.