Logo

Закон України "Про основи національного спротиву" повинен ще вдосконалюватись - Мирослав Кріль (ВІДЕО)

Закон "Про основи національного спротиву" має багато позитивних моментів, проте існують також й недоліки - Мирослав Кріль, голова обласної асоціації учасників та ветеранів АТО/ООС.

На телеканалі обласного телебачення "Галичина" у програмі "Про головне в деталях" йшла мова про розвиток територіальної оборони на Прикарпатті.

Під час розмови з журналісткою Мирослав Кріль проаналізував закони України "Про основи національного спротиву".

Зокрема, голова асоціації АТО зазначив, що в законі прописано дуже багато позитивних моментів, які потрібні в майбутньому для створення ефективних сил територіальної оборони і супротиву ворога. Проте існують й недоліки, які у процесі удосконалення будуть усуватися.

“Вважаю, що даний закон уже почав адаптуватися до потреб, яких вимагатиме наше суспільство. До нього додаються поправки щодо дозволів мисливської зброї. Також вносяться поправки в закон про територіальну оборону, що стосується наявності в силах територіальні оборони людей, які пройшли військовий шлях та стали інвалідами. До моменту внесення правок, такі військові не могли вступати в підрозділи територіальної оборони, хоч мали великий військовий досвід. Тепер їм буде надана така можливість», - зазначив Мирослав Кріль.

Зокрема, було проаналізовано Закон України "Про чисельність Збройних Сил України" (законодавство, яке визначає основи територіальної оборони).