Logo
5 Квітня 2019, 13:26

Міський голова Франківська втрапив у рейтингу політиків, які найбільше наобіцяли у березні

Міністр інфраструктури Володимир Омелян нікому не поступається званням найбільш «балакучого» політика – за березень він дав 16 нових зобов'язань. 

До рейтингу знову повернувся мер Івано-Франківська Руслан Марцінків із 10 обіцянками, голова Дніпропетровської обласної адміністрації Валентин Резніченко дав 8 обіцянок, а народний депутат Олег Ляшко – 5.

Омелян дав нову обіцянку щодо Hyperloop: заявив, що капсулу будуватимуть на Крюківському вагонобудівному заводі. Нагадаємо, що перший майданчик для випробувань має бути відкритий у Дніпрі вже цьогоріч.

Також Омелян пообіцяв, що з травня почне працювати пряме авіаційне сполучення між Києвом і Миколаєвом, а до 2021 року в експлуатацію здадуть автобан Київ-Дніпро. Щодо найближчого майбутнього доріг, то міністр пообіцяв цього року відремонтувати траси Одеса-Київ і Київ-Чоп.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків вирішив взятися за ремонт дворів у Івано-Франківську: цього року пообіцяв відремонтувати щонайменше 50 (а, може, й 60). Крім того, мер обіцяє облаштувати скеледром для центру туризму і краєзнавства учнівської молоді на вулиці Набережній. Є в нього в планах придбання 3D принтера й набору логічних ігор для бібліотек міста. 

«Не менш важливе завдання для сучасних бібліотек – відповідати вимогам часу й рухатися вперед», – підкреслив Марцінків.

Резніченко запевнив, що в Дніпропетровській області цього року будуть відремонтовані щонайменше 130 доріг. До 2020 року голова ОДА пообіцяв відкрити 12 нових центрів безпеки.

Ляшко деякі свої березневі обіцянки давав, ще коли сподівався стати президентом України. Але, згідно з останніми даними Центральної виборчої комісії, цього хотіли лише 5,5% українців.

Крім планів на випадок президентства, «радикал» обіцяв домогтися арешту «офшорних рахунків» голови «Нафтогазу» Андрія Коболєва, якщо той не поверне добровільно премію в розмірі 1,4 млрд грн.