Logo
12 Вересня 2019, 11:50

Марцінків проігнорував вимогу франківців, які перекрили дорогу і запрошує до діалогу

Сьогодні, 12 вересня о 10 ранку на вулиці Коновальця мешканцями мікрорайону Опришівці було перекрито дорогу.

Як зазаначалось, люди перекрили дорогу з вимогою відремонтувати дорогу.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків висловив свою позицію щодо перекриття вулиці, пише Типовий Франківськ.

"Я не можу піддаватись на маніпуляції. Такі методи вважаю неприпустимими, і реагувати на них не буду. З іншого боку як міський голова мав зробити все від мене залежне, аби уникнути перекриття і не завдати шкоди тисячам людей, що їздять вул. Коновальця", - написав Марцінків.

На місце події виїхав мій заступник Руслан Гайда та директор департаменту ЖКГ Михайло Смушак. Вони запропонували оптимальний варіант – ямковий ремонт. Наголошую, аж ніяк справа не в ультиматумах: просто готові йти назустріч в тій мірі, наскільки це можливо. Це стосується всіх вулиць і дворів.

"Я спілкуюсь з людьми у дворах, в ефірах, на прийомах, на особистих зустрічах, але тільки мовою розуміння, а не шантажу. Цього тижня до мене на особистий прийом записались мешканці вул. Василишина, будемо говорити-вирішувати. Але на шантаж не піддамся", - додає очільник міста.

Як зазначає Марцінків вулиці Василишина, то її приблизна вартість – 10 млн. грн. Вільних коштів на цей об’єкт цього року немає. Між тим, за 4 роки у цьому мікрорайоні відремонтували: вул. Челюскінців, Левинського, вул. Блавацького, тротуари на Джерельній, Полуботка, Ботанічній, капремонт пішохідної доріжки на Блавацького, тротуари Коновальця-Василишина, частина вул. Рильського. Ще будуємо тут школу-садок, виконуємо інші роботи з благоустрою, запустили 41 комунальний маршрут.

Також міський голова додав, що чекає завтра всіх на 14:00 в залі засідань МВК (311 каб.). Пресу теж запрошую.