Logo
17 Липня 2020, 17:30
Теги: Карпати

Місце Сили: в Україні стартувала кампанія зі збереження Карпат

В Україні стартувала соціальної кампанії "Карпати. Місце Сили".

Ініціатором цього проекту виступає українська співачка Руслана, пише Типовий Франківськ.

Співчка на своїй сторінці у Facebook закликає українців зберегти природу та унікальність гірської системи на заході країни.

"Ми маємо нарешті зрозуміти, що рятуючи одне дерево, ми рятуємо всю планету. Карпатські ліси зникатимуть, не тому що злочинці та їх замовники будуть творити безлад, а тому що ми робитимемо вигляд, що ми цього не помічаємо. Жадоба одних та байдужість інших зроблять злочин здійсненим", - йдеться в дописі.

В описі під відео йдеться, що «Спасіння», як епізод трилогії «Карпати. Місце Сили» розпочинає кампанію, що намагається пригорнути увагу та розповісти, яка страшна загроза нависла над українськими Карпатами.

Без рішучих дій ми швидко втратимо один з найбільших природних скарбів України, її зелений щит та серце, могутнє дерево нашого роду, великої історії та культури.

Нелегальна та недбала вирубка лісів, забруднення навколишнього середовища, нищення автентичної флори і фауни мають бути зупинені. Як мають бути зупинені невігластво та корупція там, де мали б дбати про захист та процвітання Карпатського краю, природних ресурсів всієї України.
Ми повинні змінити своє ставлення і почати дбати про те, що може бути втрачено назавжди.

Українські Карпати потрібно захистити шляхом розширення національних парків та створення природоохоронних територій за кращими взірцями світового рівня.

Зйомки проводилися в Івано-Франківській, Закарпатській та Львівській областях, Україна.