Logo
29 Липня 2020, 18:06
Теги: фестиваль

Міжнародний Гуцульський фестиваль перенесли на 2021 рік

Пандемія COVID-19 внесла свої корективи і у фестивальне життя Косівщини. Ми всі розуміємо, що зараз важливіше дотримуватись правил карантину.

Про це повідомили в пресслужбі Косівської РДА, пише Типовий Франківськ.

Під керівництвом голови громадської організації Всеукраїнського товариства «Гуцульщина» Дмитра Стефлюка обговорили перспективи розвитку музейної справи на Гуцульщині, про стан видавництва журналу «Гуцульщина», про відзначення 30-річчя створення товариства «Гуцульщина» в Україні, зокрема й про перенесення XXVII Міжнародного Гуцульського фестивалю, що мав відбутися восени.

Учасники засідання одноголосно визначили перенести XXVII Міжнародний Гуцульський фестиваль на 2021 рік, хоча нової дати проведення поки що не затвердили.

В своєму вступному слові Дмитро Петрович Стефлюк  зазначив, що наказом Міністерства культури та інформаційної політики України від 25 червня Міжнародному Гуцульському фестивалю призначено статус - державного.

Це говорить про те, що для фінансового забезпечення даного фестивалю будуть залучені кошти не лише з місцевих бюджетів, а й державного.

«Це заслуга не однієї людини, це заслуга нас всіх присутніх у цьому залі, це була нелегка справа і копітка праця, але ми це зробили спільними силами» - зазначив Дмитро Стефлюк.