Logo
13 Травня 2015, 14:17

Мобільний додаток для смартфонів та планшетів «Івано-Франківськ для туристів» презентували в Івано-Франківську (ФОТО)

Сьогодні, 13 травня, відбулась презентація мобільного додатку «Івано-Франківськ для туристів», розробленого спеціалістами виконавчого комітету та реалізованого за підтримки Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA) та Академії е-врядування Естонії.

4

За словами начальника відділу комп’ютерного та програмного забезпечення Андрія Чайківського, додаток орієнтований на туристів та людей, які вперше відвідують наше місто та користуються смартфонами та планшетами. Додатком можна користуватися на чотирьох мовах: українською, польською, англійською та німецькою.

Мобільний додаток містить загальну інформацію про місто Івано-Франківськ, телефони першої необхідності, інформацію про події та новини, можливості для шопінгу, перелік банківських відділень, медичні заклади, урядові установи, освітні, спортивні та розважальні заклади, а також заклади розміщення (готелі) та харчування.

Окрім того, за допомогою мобільного додатку можна дізнатись про п’ять різноманітних туристичних маршрутів містом.

«На маршрутах є 31 точка з історичними памятками, на кожній з яких є аудіо на чотирьох мовах. Розповіді про історичні пам’ятки тривають 3-4 хвилини, деякі близько 7 хвилин. Ми старалися інформацію робити короткою, змістовною та цікавою. Крім цього, додаток пропонує інформацію про відстань, час і точки маршруту, адреси пам’яток архітектури, аудіо запис екскурсії та фотогалерею», – розповів Андрій Чайковський.

На усіх історичних пам’ятках, що входять до даних маршрутів встановлено інформаційні вказівники з qr-кодами. Засканувавши даний код за допомогою планшета чи смартфона користувачу відразу відкриється інформація про дану точку маршруту та буде доступний аудіо тур.

Як зазначили на презентації, жодної копійки з міського бюджету Івано-Франківська на розроблення мобільного додатку витрачено не було. Фінансування проекту, а це близько 50 тисяч євро», на себе взяло Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA).

1

3

5