Logo
30 Червня 2021, 15:31

Модерна оселя для громад Прикарпаття

 В Івано-Франківську відбулося урочисте відкриття сучасного офісу для громад Прикарпаття, які належать до регіонального відділення Асоціації міст України.

"У відремонтованому та оновленому приміщенні можна буде зустрічатися, спілкуватися та спільно навчатися, а це дуже добра можливість, адже йдеться про представників аж 59 громад - членів регіонального відділення АМУ із 62, утворених в івано-франківській області", - каже мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.

В урочистостях взяли участь виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, голови територіальних громад Прикарпаття, колишні голови Івано-Франківського РВ АМУ - Зіновій Шкутяк і Віктор Анушкевичус та представники ЗМІ.

Олександр Слобожан звернув увагу, що Івано-Франківське регіональне відділення готове трансформуватися в сервісний центр, який надаватиме якісні клієнтські послуги муніципалітетам і стане своєрідним пілотним проєктом АМУ для подальшого впровадження його усіма регіональними відділеннями.

"Історія АМУ розпочалася майже 30 років тому. Серед числа засновників нашого регіонального відділення біля 14 міст, сьогодні ми об'єднуємо 59 громад, серед них 15 міських, 23 селищні, 21 сільську. Впевнено можна сказати, що громади Прикарпаття відчувають постійну підтримку Асоціації міст України. Переконаний, що новий офіс регіонального відділення АМУ дозволить ще активніше лобіювати інтереси кожного представника Асоціації. Спільними зусиллями ми це зробимо", - наголосив виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук.

У рамках урочистостей відбулося нагородження переможців проєкту "Інноваційний прорив": 8 громад Прикарпаття отримали сертифікати від Асоціації міст України на обладнання шкільних кабінетів сучасним програмним забезпеченням у рамках проєкту "Подолання цифрової освітньої нерівності" на понад 12 млн. грн. Це зокрема Івано-Франківська, Яремчанська, Вигодська, Заболотівська, Космацька, Перегінська, Печеніжинська і Поляницька територіальні громади.

20210630-100800