Logo
30 Травня 2019, 17:41

На Калущині померла молода жінка, бо швидка не змогла доїхати на виклик через зруйнований міст

Трагічний випадок стався сьогодні, 30 травня, на території Сівко Войнилівської сільради Калуського району, у склад якої входить село Мошківці.

Більша частина Мошківець з'єднана з районом мостом через річку Сівка, пише "Галка".

Переправу зруйнувала повінь 2008 року. Почалося будівництво нового моста, але вже кілька років воно заморожене.

Досі авто їздили через тимчасову бетонну переправу. Але її днями пошкодила стихія. Автомобілі доїхати до Мошківців не можуть. Залишилися лише дерев'яна пішохідна кладка, яку проклали по недобудованому мосту.

Вранці 30 травня 23-річній мешканці села Марії раптово стало зле – у неї піднявся тиск. Працівники сільської амбулаторії, оцінивши стан хворої, викликали швидку, однак дістатися жінки медики вчасно не змогли.

Тому хвору під зливою майже два кілометри несли на ношах до зруйнованої переправи і карети "швидкої" місцеві селяни. Марію, матір дворічного хлопчика, терміново забрали у лікарню Калуша, але врятувати її життя не вдалося. Про це розповіла сільська голова Сівки Войнилівської Оксана Галка.

Ця новина сколихнула село – обурені мешканці вимагають добудувати міст, і викликали в село районну владу. Адже вважають, що були втрачені цінні хвилини перед госпіталізацією і належною допомогою померлій.

Калуські чиновники наразі в дорозі у Сівку Войнилівську, там відбудеться громадське зібрання.